Team Maja Stuwadoors

Sinds 1972 is Maja Stuwadoors een begrip in de wereld van de overslag. Ons familiebedrijf onderscheidt zich door flexibiliteit, snelheid en een compacte organisatie. Vanuit het hoofdkantoor in Amsterdam wordt de organisatie met veel passie voor het stuwadoorsvak aangestuurd. Sfeer, vrijheid en korte lijnen zijn kenmerkend voor ons team van ruim 35 goed opgeleide en gedreven medewerkers.

Jan Willem Septer

Directie

jwsepter@majastuwadoors.nl

+31622249023

Hans Starrenburg

Commercieel Manager

Hstarrenburg@majastuwadoors.nl

+31613298073

Kees Zaal

Operationeel Manager

kzaal@majastuwadoors.nl

+31614154124

Henk Kuijt

Financial Manager

hkuijt@majastuwadoors.nl

+31642614612

Marco Holleman

Supervisory Board Member

mholleman@majastuwadoors.nl

0653691760

Arie Holleman

Supervisory Board Member

aholleman@majastuwadoors.nl 

0620000596